SEO optimizacija yra pilnas mūsų paslaugų paketas, kuris susideda iš vienkartinių būtinųjų optimizacijos veiksmų ir nuolatinės projekto ir jo rezultatų priežiūros. Šis didelis paketas iš esmės yra skirtas projektų savininkams, kurie turi galimybių ir norą atiduoti internetinę rinkodarą ir šiuo atveju SEO optimizaciją profesionalams iš išorės.

Svetainės SEO optimizaciją sudaro gerai sustyguotas procesas, kurio metu, žingsnis po žingsnio, mes atliekame išorinį ir vidinį auditą, atliekama vidinė svetainės optimizacija, o galiausiai svetainė palaipsniui optimizuojama išoriškai. Įgyvendinus kampanijos tikslą, partneriai gali pasirinkti arba patys toliau prižiūrėti svetainės reitingą ar už simbolinį mokestį palikti šį procesą mums.

Audituojant išoriniame audite pirmiausia yra išanalizuojama kliento rinka – įvertinama konkurencija, klientai, jų projektų pajėgumai. Analizuojamas klientų elgesys ir kliento projektui keliamų tikslų įgyvendinimo biudžetas ir yra parengiama SEO optimizacijos strategija. Tokio tipo auditas yra būtinas, kadangi kiekvienoje nišoje yra tam tikros taisyklės, tam tikra situacija su konkurentais ir tik turint teisingai parinktą strategiją galima tikėtis sėkmingo rezultato.

Vidinis auditas reikalingas tam, kad nustatyti trūkumus, kurie gali trukdyti svetainės optimizavimui. Tai gali būti serverio nustatymo problemos, programinis kodas ar svetainėje naudojamų funkcijų veikimas/jų trūkumas. Taip pat būtina patikrinti ar projekte yra tinkamo turinio ar jo trūksta, ar jis teisingai struktūrizuotas.  Šio audito rezultatas – aiškiai nustatyti projekto vidiniai trūkumai ir planas jų pašalinimui, projekto patobulinimui.

Vėliau, pagal parengtus audito rezultatus yra pradedama vidinė optimizacija – taisomos klaidos, kuriamas ar taisomas turinys, jo struktūra. Ir jau po šios vidinės optimizacijos nuosekliai ir palaipsniui pradedama išorinė optimizacija. Viskas tam, kad „Google“ kai pamatys didėjantį svetainės populiarumą suprastu, kad jis atsirado ne šiaip sau.

Pasiekus rezultatą, klientas gali toliau savarankiškai prižiūrėti projektą arba už nedidelę abonimentinės priežiūros kainą palikti šį darbą mums. Svetainės reitingai ir svetainė būna stebima, esant reikalui, atliekami pakeitimai arba apie tokių pakeitimų, patobulinimų būtinybę yra informuojamas klientas.