Jeigu Jūs tiesiog norite žinoti dėl kokių priežasčių Jūsų projektas nepasiekia norimų tikslų ir/ar SEO optimizaciją galite atlikti patys – tuomet jums galimai vertinga būtų SEO audito paslauga, kurią užsisakę Jūs galite sužinoti esmines savo svetaines problemas ir/arba ko reikėtų imtis tam, kad įveiktumėte konkurenciją iš išorės. Jūs galite užsisakyti vidinį ir išorinį auditą kartu arba šias paslaugas užsisakinėti atskirai.

Vidinio audito metu yra patikrinama projekto techninė ir kūrybinės dalys. T.y. šiuo audito metu yra analizuojama daugybę faktorių, kurie turi reikšmė paieškos sistemoms už kurią yra atsakinga serverio įranga, svetainės techninės dalies įgyvendintojai, administratoriai ir kūrybininkai. Analizuojamas svetainės veikimo greitis ir jį įtakojantys faktoriai, kodo validumas, pats svetainės funkcionalumas, kodo tinkamas naudojimas. Kūrybinėje arba turinio dalyje yra analizuojama ar turinys yra pakankamas, tinkamas, teisingai struktūrizuotas ir aptinkamas paieškos sistemose.

Išorinio audito metu yra atliekama analizė pagal projektui keliamus tikslus vertinant išorinius veiksnius tokius kaip konkurentų kiekis, kliento paslaugos/prekės ir galimybės pasiekti klientus, konkurentai, jų pajėgumas, kiek ir kokių veiksmų gali prireikti tam, kad klientas turėtų galimybę su jais konkuruoti ir aplenkti. Atlikus šį auditą jūs turėsite parengtą veiksmų planą, kokia linkme turėtumete dirbti su turiniu ir kiek Jums reikės kitų svetainių dėmesio tam, kad galėtumėt tikėtis savo užsibrėžtų tikslų.