Išorinė optimizacija ir esmės reiškia tai, kad jūsų svetainė būtų „giriama“ ir jos kviestu savo lankytojus aplankyti jus. Šioje optimizacijoje yra svarbūs keli faktoriai – tinkamai parinkti raktažodžiai, kuriais Jūsų gali ieškoti potencialūs klientai. Tuomet svarbūs straipsniai ir nuorodos apie Jus.  Jūs turite atsidurti kuo didesniame kiekyje svetainių, o tos svetainės turi būti kokybiškos turinio prasme.

Mes atliekame pilną ar dalinę išorinę optimizaciją. Galime Jums parinkti geriausiai tinkančius raktažodžius, galime parinkti, paruošti turinį ir galime padaryti taip, kad nuorodos į Jūsų svetainę atsirastų tinkamuose tinklapiuose. Visos šios paslaugos gali būti užsakomos atskirai arba visos kartu.

Atminkite, kad nedarant išorinės optimizacijos, net labai tinkamai parengta svetainė gali niekada nepakilti net iki 3 Google paieškos rezultatų puslapio. Taip, visuomet yra tikimybė, kad Jūsų turinys bus įdomus kitoms svetainėms savaime, tačiau, kaip taisyklė, tie kas vykdo pardavimus internetu neturi prasmės arba laiko kurti tokį turinį, kuris organiškai sudomintų kitas svetaines.

Kreipkitės į mus ir mes atliksime visus reikiamus išorinės optimizacijos darbus už Jus kokybiškai.