Mūsų teikiamos paslaugos yra skirtos tam, kad jūsų projektas galėtų gauti didesnį skaičių potencialių klientų ieškančių tokių kaip jūsų ar panašių prekių ar paslaugų ir savo paieškoms naudojančių paieškos sistemas. Mes siūlome visą spektrą paslaugų, kurios  jums padės paieškos sistemose arba atrodyti geriau nei dabar arba siekti maksimalių tikslų. Nepriklausomai nuo to, ko jūs siekiate šiame etape, tikime, kad tarp mūsų siūlomų SEO paslaugų rasite tą, kuri Jums padės pasiekti užsibrėžtą tikslą.

SEO optimizacija – tai pilnas paketas savyje turintis visas reikiamas SEO paslaugas, kurios leidžia kilti Jums paieškos sistemos laipteliais į viršų. Tai yra maksimali siūloma paslauga į kurią įeina projekto auditas, rinkos analizė, taktikų parengimas, vidinė ir išorinė optimizacija. Ši paslauga skirta tiems, kurie siekia pilnai palikti optimizaciją išoriniams specialistams, o patys rengiasi rūpintis išimtinai savo verslo reikalais. Skaitykite plačiau apie SEO optimizaciją.

SERP arba paieškos sistemos rezultatų puslapio (angl. Search engine results page) marketingas. Tariant paprastai ir trumpai – tai daugybė veiksmų, kad Jūsų projektas užimtų kaip įmanoma daugiau pozicijų paieškos sistemos rezultatų puslapyje. Tam naudojami įvairių tipų skydeliai, mokama reklama ir SEO optimizacija. Skaitykite plačiau apie SERP.

SEO auditas yra paslauga skirta tiems, kurie patys turi įgūdžių, žinių ar resursų ir nori patys daryti SEO optimizaciją arba patikėti ją dar kitiems specialistams. Užsakius SEO audito paslaugą, mes išanalizuosime galimybes optimizacijai arba atlikę pilną arba dalinį auditą (pavyzdžiui, jeigu norėtumėte žinoti išimtinai vidinės optimizacijos spragas). Skaitykite plačiau apie SEO auditą.

Vidinė SEO optimizacija yra darbai, kurie atliekami svetainėje iš serverio, programinės, turinio pusių. Tai rinkinys veiksmų nuo tokių kaip serverio nustatymų, programinio kodo optimizacijos iki projekto turinio ir vidinės teisingos jo sąveikos. Manoma, kad teisingas SEO visuomet prasideda nuo vidinės optimizacijos. Taigi, jeigu norite pradėti šį kelią, bet nenorite užsakyti pilno paketo, būtent vidinę optimizaciją jums rekomenduotų didelė dalis su paieškos optimizavimu dirbančių specialistų. Skaitykite daugiau apie vidinę SEO optimizaciją.

Išorinė optimizacija iš esmės sudaro veiksmų visumą, kad Jūsų projektas būtų matomas ir minimas kitų svetainių. Mes atliekame eilę kokybiškų veiksmų – nuo turinio rengimo kitoms svetainėms iki nuorodų į jūsų svetainę, tam, kad esminiai faktoriai, kurie yra reikšmingi jūsų projekto geresnėms pozicijai būtų įgyvendinti ir įgyvendinti tinkamai. Skaitykite daugiau apie išorinę SEO optimizaciją.